نتایج جستجو برای عبارت :

جاهای دیدنی کیش از نظر مسافران کجاست؟

قیامت است خدایا؟،صدای صور کجاست.؟
تمام زنده ذلیلیم ، دلِ جسور کجاست.؟
به زخمه ی چه کنم های شهر گم شده ام
کجاست کوی صفا، خانه ی سُرور کجاست؟
شدند خیلِ خلایق مرید گوساله
کجاست موسیِ عمران و راه طور کجاست.؟
چقدر یوسف ما زخمی یهودا شد
زِ چاه تا به زلیخا پلِ عبور کجاست .؟
صدای تیشه ی فرهاد را کسی نشنید؟
کجاست عزتتان!؟شوکتِ غرور کجاست؟!
شبِ سمور نخواهم در این هجومِ بلا
برای یک شب راحت، لبِ تنور کجاست ؟*
مرا چنین منگر ! روزگار بد تا کرد.!
ملامتم مکن ای ی
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاستمنزل آن مه عاشق کش عیار کجاست
شب تار است و ره وادی ایمن در پیشآتش طور کجا موعد دیدار کجاست
هر که آمد به جهان نقش خرابی دارددر خرابات بگویید که هشیار کجاست
آن کس است اهل بشارت که اشارت داندنکته‌ها هست بسی محرم اسرار کجاست
هر سر موی مرا با تو هزاران کار استما کجاییم و ملامت گر بی‌کار کجاست
بازپرسید ز گیسوی شکن در شکنشکاین دل غمزده سرگشته گرفتار کجاست
عقل دیوانه شد آن سلسله مشکین کودل ز ما گوشه گرفت ابروی دلدار کجاس
«گشایش نزدیکت کجاست؟! فریادرسیِ سریعت کجاست؟!»
پرسید و پاسخی نشنید. شنید. انگار شنید اما نه آن‌گونه که باید. نه آن‌طور که می‌خواست! آدمی‌زاد هر چه هم مومن، گاهی می‌خواهد ببیند، می‌خواهد بشنود. فریاد می‌زند. بلند فریاد می‌زند. بلندتر فریاد می‌زند. دوباره و هزارباره فریاد می‌زند. «کجاست؟!» پس کجاست آن گشایش نزدیکت؟ کجاست فریادرسیِ سریعت؟! کجاست...؟!
پ.ن: چند وقتی این جمله بی‌اختیار افتاده بود سر زبانِ ذهنم! یادم نمی‌آمد از کجاست! گشتم. پی
کجاست؟
لحظه های خالی و بدون کینه و صبور
عطر خاطرات کهنه ی قدیم
عشق (مثل چشمه مثل رود) دور
دلم گرفته است...
مثل بارش شدید قطره های درد
روی شانه های صبح سادگی
در خیال روز های سرد
کجاست؟
لحظه های خیس انتظار
عشق خالص دو یار
کجاست؟ 
تئاتر بوسه های شب
حرف های گرم و عاشقانه ی دو لب!
کجاست؟
 هوای تازه وخنک
طرح آسمان آبی و بدون لک
دلم گرفته است...
دلم گرفته است...
دلم عجیب تنگ است؛
برای لحظه های عاشقانگی
برای خاطرات خوب و اتفاق های ناگهانگی.
شعر از شاعر خسته:
استودیو عصر جدید کجاست ادرس استودیو مسابقه عصر جدید کجاست تصویربرداری برنامه عصر جدید ادرس دقیق استودیو عصر جدید 
استودیو عصر جدید کجاست
اولین و بزرگ ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایران با نام عصرجدید و با حضور استعدادهای ویژه در زمینه های سرگرمی، هنری و مهارت های ورزشی که از شبکه سه پخش می شود.
وارثشان کیست؟ اوست آری اوست مگر غیر از او می توان تصور کرد که بگویم او کیست او تنها اوست و غیر از او، اویی وجود ندارد آری اوست
او مهدی فاطمه است...............
او کجاست؟ او کجا نیست تا من بگم کجاست، او در تمام کجاها حضور دارد پس من باید ببینم کجام؟ آری کجام؟  من الان در همان کجاییم که او در همان کجاست....
خروسه کجاست؟رو پرچین
چی داره؟تاج چین چین
بالش رو هی تکون می‌دهبه این و اون نشون می‌ده
می‌گه که خوش به حال منرنگین کمونه بال من
هم قوی، هم قشنگمهیچ کس نیاد به جنگم
بعد چی می‌شه ؟می‌خونه تا خسته می‌شه
وقتی می‌آد به لونهنمونده آب و دونه
سوال پخش زنده روبیکا کجاست 
سوال اکثر کاربران اینترنتی درباره روبیکا

با سرویس رسانه تصویری روبیکا، امکان انتخاب ترتیب پخش برنامه ها یا توقف و پخش مجدد آنها را دارید. همچنین میتوانید از مشاهده برنامه ‏های پخش زنده اینترنتی تلویزیونی لذت ببرید.
ادامه مطلب
کجاست انقطاع از امید به نماز های با حال در اتاق های نیمه تاریکِ خلوت و ساکت و اشک های سر قنوت روز های بیکار و بی دل مشغولی و بی دغدغه که تازه نوبت خدا شود... این امید افیونی کی قرار است خاموش شود و وسط روزهای شلوغ و با لباس های کار و ساعت های پر کار و پر دغدغه خدا پرستیم و خودخواهانه دنبال حال خوب و اشک سر قنوت نباشیم...
مشاهده کردیم که استاندار به همراه شورای تامین استان و برخی از نمایندگان مجلس مازندارن، نتوانستند استان مازندارن را در قرنطینه نگاه دارند و طبق دستور از بالا! مسیر برای تردد مسافران باز شد!
کاش مسئولین بالایی! علت باز کردن محورهای شمالی به روی مسافران را برای مردم توضیح می دادند شاید دلیل منطقی داشته باشد! 
استان آنتالیا در جنوب ترکیه، یک مرکز توریستی است.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام توریاب،  شمال و شرق  آنتالیا، بوردور، ایسپارتا قونیه در غرب و استان‌های مرسین و موگلا وجود دارد و جنوب آنتالیا با دریای مدیترانه احاطه شده و سالانه مسافران زیادی با به آنجا مسافرت می‌کنند. معنی اسم آنتالیا خوابگاه آتالوس است و توسط آتالوس تأسیس‌ شده است. پس از پایان پادشاهی پرگامون (۱۳۳ پیش از میلاد)، این شهر مدتی مستقل ماند و سپس به دست دزدان دریایی درآمد.
ادا

کجاست آن که مرا و دل مرا بلد استکه خنده‌هاش دلیل حیات این جسد است
مرا نگفته و ننوشته، خوب می‌دانددر امتحان دلم نمره‌اش همیشه صد است
کنار چای به من شعر می‌دهد هرشبسلام اولِ صبح‌ش به بوسه مستند است
دلم برای دلش یا دلش برای دلمقواره‌ی هم و آیینه‌ی تمام‌قد است
نه هیچ برکه و ساحل، نه هیچ چشمه و رودنفس کشیدنِ او وقت خواب، جذر و مد است
به جز ترازوی تقوا چه می‌توانم گفت؟به او که طرز نگاهش تمیزِ خوب و بد است
اگر نیامده امشب به این اتاق بهاردرخت
هتل آپارتمان پاسارگادهتل آپارتمان پاسارگاد یکی از هتل های تمیز و سه ستار بوشهر است که به خاطر قیمت مناسب و امکانات مطلوبش، مسافران زیادی را جذب می کند. میهمانان در اتاق های این هتل حتی امکان آشپزی نیز دارند و این امر باعث جذب مسافران بیشتری می شود زیرا مسافران این گونه می توانند در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنند.امکانات هتل آپارتمان پاسارگاد: لابی، آسانسور، کافی شاپ، صندوق امانت، پارکینگ رایگان، اینترنت، نماز خانه، رستوران، تاکسی سرویس
یا علی رفتم بقیع اما چه سودهر چه گشتم فاطمه آنجا نبودیا علی قبر پرستویت کجاستآن گل صدبرگ خوشبویت کجاستهر چه باشد من نمک پرورده ام دل به عشق فاطمه خوش کرده ام
 #السلام_علیک_یافاطمه‌الزهرا
▪️عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت دخت نبی اکرم (ص) حضرت زهرا(س)، مادرسادات و ایام فاطمیه▪️
مسیر تو رو به کجاست؟حزب توآنجاستخوشا به حال کسانکه روی کامل ایشانبه سمت خداستهمیشه به راز و نیازسپاسگزاری آسانهمیشه اهل نماز و دعاهمیشه به کار درستشَدید، دور از عوالم سستپی حفظ مقام مقدس روحپی حفظ ساحتِ حرمت جانفرار مدام از آمد شیطانبه سمت سمیعِ بصیربه سمت حضرت رحمانمسیر تو رو به کجاست؟حزب تو آنجاست
یکی از مسائلی که باعث کاهش محبوبیت هتل شما میشود و باعث میشود دیگر مسافران در آن اقامت نکنند، سرقت در هتل است، کافی است که مسافران متوجه شوند در هتل سرقت صورت گرفته است دیگر به شما اطمینان نخواهند داشت.
برای پیشگیری از این موضوع باید از روش هایی برای بالابردن امنیت هتل و پیشگیری از سرقت در هتل استفاده نمایید.  قفل الکترونیکی
زمانی که مسافران برای اولین بار وارد هتل شما میشوند اولین چیزی که توجهشان را به خود جلب میکند حضور نگهبانان و کارمندا
یک بار گم شدن در ثانیه ها و هزار بار گم شدم در آینه .در آینه انعکاس تصویر من نبود . من به دنبال خودم به دور اینه پرسه می زنم و او تکرار می کند تصویر زنی در تاریکی . تصویر زنی در حجمی از سکوت . 
به خود شک می کنم . انگار لبانم دوخته است . چشم هایم چطور ؟ 
افکارم چطور ؟ باورهایم کجاست ؟ 
من درون سیاه چاله ای گیر کرده ام . طناب کجاست . ؟ 
دست هایت را دراز کنی بر می خیزم . جان می گیرم.  گره ای از لبانم باز می شود . 

ته دنیا کجاست؟
امروز توی اینستاگرام یکی این سوال پرسیده بود،برای اولین بار نوشتم:ته دنیا اونجاست که توی آینه به خودت نگاه میکنی و خودت نمیشناسی. برای من ته دنیا اونجا بود،وقتی بعد از اون روز .... به خودم توی آینه نگاه کردم؛انگار اندازه هزار سال پیر شده بودم و خودم نمیشناختم.
هر ساله حجم بالایی از مسافران در حال جابجایی هستند و اصلی
ترین عامل ایجاد هتل ها در کلاس های متفاوت همین تنوع مسافران می باشد. به مرور که
هتل ها با نیاز های مسافران از قشرهای مختلف آشنا شدند، دسته از قشرها را هدف قرار
داده و حتی در سایت های رزرو هتل هم سعی در جذب مخاطب خود و تامین نیاز های وی
دارند. این دسته بندی به نوعی هم به نفع گردشگران است و هم به نفع هتل ها تا هر دو
بتوانند بیشترین سود را از این رابطه دو طرفه ببرند.
۱. یک نفر که نمی شناسیمش در یک گوشه ای که نمی دانیم کجاست نکته ای که معلوم نیست منبعش کجاست برای درمان کرونا می گوید که مثلا فلان چیز مفید است و آن چیز کمیاب و گران می شود و ما با وجود گرانی و احتمال خطر بیماری دنبال آن می رویم. 
۲.  ۱۲۴۰۰۰ پیغمبر معصوم از گناه و خطا نسخه های معتبر و بی هزینه و خطر  برای سلامتی روح ابدی ما داده اند ما حاضر نیستیم گاهی حتی امتحانش کنیم .
http://ziarani1.blog.ir/     وبلاگ زیارانی
به هرحال دیر یا زود به ما می‌رسند. امیدها، آرزوها، امیال، معجزه‌ها، جادوها، تمام آنچه می‌خواهیم و گهگاهی امید به دست آوردن‌شان یا یأس از دست دادن‌شان  باعث خارش روح‌مان می‌شود.همه‌شان مثل راننده اتوبوس‌های وراج در همان ایستگاه اول ایستاده‌اند و حواسشان به مسافران منتظر در ایستگاه‌ها نیست.اما آخرش که چه؟به هرحال باید حرکت کنند و مسافران‌شان را سوار کنند!  
قلب تپنده ایران در بسیاری از مسایل، همانطور که
برکسی پوشیده نیست تهران است. طبیعی است که وقتی پایتختی در این حد هایز اهمیت است
پس مسافران زیادی را باید پذیرا باشد که در دسته های مختلف گرشگری قرار می گیرند.
این مسافران با اهداف مختلف و با سلایق متفاوت به الطبع نیازها و توقعات مختلفی
دارند. هنر هتل های تهران در این جا به چشم می خورد که از همه ی این مسافران به
بهترین شکل پذیرایی می کنند و رضایت تمام گردشگران را در حدی ایده آل جلب می کنند.
سالها رفت و هنوز
یک نفر نیست بپرسد از من
که تو از پنجره عشق چه ها می خواهی
صبح تا نیمه ی شب منتظری
همه جا می نگری
گاه با ماه سخن می گویی
گاه با رهگذران
خبر گمشده ای می جویی
راستی گمشده ات کیست؟کجاست؟
صدفی در دریا است؟
نوری از روزنه فرداهاست؟
یا خدایی است که از روز ازل پنهان است؟
بارها آمد و رفت
بارها انسان شد
وبشر هیچ ندانست که بود
خود اوهم به یقین آگه نیست
چون نمی داند کیست
چون ندانست کجاست چون ندارد خبر از خود که خداست …
قیصر امین پور
دل به شکل غریبی در تنگنای حوادث دست و پا می زند .از تو چه پنهان حال و هوای دل  مثال ابر تیره است . گرفته و در بند کشیده  .نکند تردید  به رگ و پی زده است .    آفت  تردید ، وقتی به بافت افکارت رسوخ می کند، بند بند وجودت را می سوزاند . از یک طرف تصویر یک لبخند، از فرسنگ ها فاصله سو سو می زند و از سوی دیگر تردیدِ بود و نبود ی که جزء اثباتِ نیستی نبود . 
اکنون دل برای بودنش برای پذیرفتنش ، بهانه می خواهد .شوق زیستن کجاست ؟ 
چشم ها وقتی به دنبال یک نگاه می
امروز به مامان میگم : مامان، به نظرت نامنظم بودن من بده؟
میگن : آره
میگم: حافظ میگه فکر معقول بفرما، گل بی خار کجاست؟ این خار منه مامان :)) اشکال نداره زیاد :))
میگن: ما گل که میخریم با سر قیچی خار هاشو جدا میکنیم....
من :))))

زنگ زدم به آبجی بزرگه. میگم چه انتقادی داری به من؟
میگه چه یهویی. چه انتقادی؟
میگم هرچی! چه بدی ای دارم؟
میگه هیچی یادم نمیاد
میگم نامنظم نیستم؟
میگه نه. اون که بدی نیست.
خندیدم. میگم : میخواستم برات بخونم فکر معقول بفرما، گل بی خا
سلام  دوباره
پس از مدتها
بعد از کلی مشغولیت الکی
سلام به دوباره به لحظه های تکراری
دوباره داستان دزدیده شدن گوشیم و بازگشت به زندگی
دوباره زنده شد من
و دوباره پناه آوردن به اینجا
شاید بی انصافی باشه ولی خیلی خوبه اگه میشد یه نفرم مثل اینجا می داشتم تا این وقتا پناه ببرم به خودش
کسی که بدونم فقط خودم و خودش دردامونو می دونیم
یه نفر که حرف بزنم و حرف بزنه
یه نفر که اشک بریزم و اشک بریزه
یه نفر که آخر آخرش بخندیم و بخندیم وبخندیم تا همه خستگیای رو
یکی از بزرگترین قالیشویی‌های ایران کجاست؟

انتخاب
قالیشویی به ویژه در ایام پایانی سال همواره یکی از دغدغه‌های
ایرانی‌هاست. شستشوی اسلامی و تمیز، بدون آسیب دیدن فرش همواره در اولویت
انتخاب خانواده‌هاست. اما چطور قالیشویی خوب پیدا کنم؟ این سوال یکی از
سوالات بسیار رایج است.
ادامه مطلب
امشب خیلی برنامه تلویزیون بهم چسبید و همه ی این الطاف رو مدیون پدر بزرگوارمم
اگر درست گفته باشم مسافران کهکشان (اگر اشتباه بود چک میکنم )
حرف هایی نجومی و اکثر سوالات در مورد مریخ و زندگی درمریخ بود 
نکته ی حائز اهمیت برای من اینجاش بود که:
من نمیدونستم زندگی تو مریخ باعث پوکی استخوان ها میشه ، کمی هم بطوری که اصلا محسوس نیست تغییر قد و اندازه داری :))

ممنون از خانم دکتر انسیه عرفانی :)
ممنون از شبکه چهارم سیما :)

در فلق بود که پرسید سوارآسمان مکثی کردرهگذر شاخه نوری که به لب داشتبه تاریکی شن ها بخشید و به انگشتنشان داد سپیداری و گفتنرسیده به درختکوچه باغی است که از خواب خداسبز تر استو در آن عشق به اندازه پرهای صداقت آبی استمیروی تا ته آن کوچهکه از پشت بلوغ سر به در می آردپس به سمت گل تنهایی می پیچیدو قدم مانده به گلپای فواره جاوید اساطیر زمین می مانیو تو را ترسی شفاف فرا می گیرددر صمیمیت سیال فضا، خش‌خشی می‌شنوی:کودکی می بینیرفته از کاج بلندی بالاجو
قبلا گفته بودم به خاطر این که میزم نزدیک دره، افتخار دربانی و منشی‌گری آزمایشگاه رو دارم و هر کس که دنبال دکتر میم می‌گرده، به محض ورود از من می‌پرسه دکتر کجاست و هر کس در می‌زنه، از من انتظار داره در رو باز کنم.
اما فکر نمی‌کردم ملت با قیافه‌ی من شرطی شده‌باشن و با دیدنم احساس کنن که حتما باید یه چیزی بپرسن!
صبح به محض این که رسیدم دانشکده و با کاپشن و کوله‌پشتی و هدفون وارد آزمایشگاه شدم، آقای قاف که خودش قبل از من و از نمی‌دونم کِی اونج
تولیدی کفش کجاست؟
کفاشی رضوان تولیدکننده کفش های مجلسی و راحتی زنانه مردانه و بچه گانه با 20 سال سابقه فعالیت در خدمت هموطنان عزیز می باشد.
بیش از 50 مرکز کارگاهی خانگی فعال در عرصه تولید انواع کفش و دمپایی های ارزان قیمت و با بیش از 200 مدل متنوع کفش زنانه کفش مردانه و کفش های بچگانه وفانتزی

- ارسال به سراسر کشور در اسرع وقت
- ارسال در همان روز ثبت سفارش
- ارسال دقیقا طبق تصاویر محصولات
- قیمت های ارزان و رقابتی در سراسر کشور

مشاهده محصولات و ق
کیش و جاهای دیدنی و گردشگری

کیش، جزیره‌ای با وسعت ۳۵ مایل مربع است که فاصله‌ای در حدود ۱۲ مایل با ساحل دریا دارد. گفته شده است که این جزیره، تفرجگاه خصوصی شاه مخلوع و مهمانان مخصوص او بوده است. به جرات می‌توان گفت در میان جزایر اصلی ایرانی، جزیره کیش لوکس‌ترین و توسعه یافته ترین آن‌ها است. این جزیره همانند جزیره قشم، منطقه آزاد تجاری قلمداد می‌گردد که در آنجا گردشگران و مسافران خارجی تا دو هفته نیازی به ویزا ندارند. این به معنای آن است که
در جزیره ی کیش با توجه به آب و هوا و مهم بودن
تردد برای مسافران یکی از مسئلی که مسافران را درگیر خواهد حمل و نقل در سطح جزیره
خواهد بود. هتل های کیش با در نظر گرفتن خدمات ترانسفر در سطح جزیره، این مشغله ی
ذهنی را از گردشگران دور کرده اند و در باب آسایش مسافران به تمام وجوه رسیدگی
کرده اند. پس هنگام رزرو هتل نیاز به نگرانی و داشتن مشغله ای ذهنی در مورد سفر نیست.
کجاست مثل خدیجه ...
قالت أم سلمة فلما ذكرنا خدیجة بکی رسول الله ثم قال خدیجة و أین مثل خدیجة صدقتنی حین كذبنی الناس و وازرتنی على دین الله و أعاننی علیه بمالها إن الله عز و جل أمرنی أن أبشر خدیجة ببیت فی الجنة من نصب الزمرد لا صخب فیه و لا نصب .
ام سلمه رضوان الله علیها گفت: هر وقت ذکر حضرت خدیجه سلام الله علیها می‌کردیم رسول خدا صلی الله علیه گریان می‌شد و سپس می‌فرمود: خدیجه و کجاست مثل خدیجه؟ او در آن هنگام که مردم مرا تکذیب کردند، مرا تصدیق
به حدی حوصله ی هیچ کسی و هیچ کاری رو ندارم که کار گروهی رو که استاد گفته با یکی از هم کلاسی هام انجام بدم و هم کلاسیم گفته بود که امشب بنویسیمش ، پیچوندم و الان اومدم توی حیاط خوابگاه قدم می زنم. :)) به هم کلاسیم هم پیام دادم که امشب حوصله ی نوشتن رو ندارم. :)
هوا یه کم سرده ولی با خودم فکر کردم ارزشش رو داره که ماه رو ببینم و یه کم توی هوای آزاد قدم بزنم.ولی ماه معلوم نیست کجاست!پس ماه کجاست؟؟؟؟؟؟؟چرا توی آسمون نیست؟فقط آسمون شب و چند تایی ستاره ه

سلام یوکا؛ 
نمی‌دانم چه بنویسم. زندگی به هر شکلی که هست راه خود را پیدا می‌کند. اما مردگان در جای خود می‌مانند و فراموش می‌شوند. شاید هم برعکس باشد. مردمان زنده در جاده‌ی زندگی می‌دوند و مردگانی که ساکن شده‌اند دیگر یاد مسافران نمی‌کنند. مقصد کجاست؟ چرا کسی نمی‌داند. کاش این همه از مرگ ننویسم. دلم کمی زندگی می‌خواهد. دلم برای کسی که دوسال پیش، خیالش را دوست داشتم تنگ شده. چاره چیست؟ چرا به دنبال غمم هی. 

یابلوی سرگردانت.
تلویزیون جی پلاسبرای راهنمای مشخصات و خرید کالا و مشاوره رایگان به لینک زیر مراجعه بفرمایید 

مقالات تلویزیون
تلویزیون جی پلاس Goldiran Plus فروشگاه تی وی فول تلویزیون جی پلاس ساخت کجاست
تلویزیون جی پلاس گلدیران تلویزیون جی پلاس خوبه
معرفی برند جی پلاس گلدیران|Goldiran Plus ال جی
گارانتی تلویزیون جی پلاس|تلویزیون ال جی جی پلاس فروشگاه تی وی فول
گلدیران از 3 تلویزیون برند جی پلاس خود رونمایی کرد بهترین مشخصات تلویزیون جی پلاس
تلویزیون مارشال MARSHAL ف
بسم الله
هر چی جمعه به ساعتهای پایانیش نزدیک میشه اون شعله کوچیک امید تو دلم رو به افول میره و خاموش میشه . انگار خیلی کودکانه از پس قایم باشک تو دعای ندبه و اون کجاست .. کجاست گفتنام منتظر یه معجزه بودم که این هفته دیگه جواب میده ولی حیف که فرج بازی نیست که با دو تا صدا زدن خبری بشه...
تو این ساعتا دنبال یه مرحم میگردم برای دل سوخته ام و مدتهاست هیچی جای دعا رو برام نمیگیره . میخواد آل یاسین باشه و میخواد سمات باشه با اون لحن قدیمی و اون جملات شگفت
کسانی که بلیط کیش را خریداری می نمایند تا از این جزیره زیبا دیدن کنند از شهرهای مختلفی هستند در این مطلب چند مسیر منتهی به کیش را مورد بررسی قرار خواهیم داد، با ما همراه باشید.بلیط هواپیما تهران به کیشیکی از شهرهایی که مسافران بسیار زیادی را به کیش ارسال می نماید، تهران است. شهر تهران به دلیل پایتخت بودن مهمترین مبدا مسافران به کیش به شمار می رود. مسافرانی که بلیط کیش را از تهران خریداری می نمایند، در رتبه یک قرار دارند. این مسافران با تهیه ب
منشا بوی بد دهان کجاست
برخی غذاها، شرایط سلامت فردی و عادت های خاص در بین مواردی است، که منجر به بوی بد دهان می شود.
بسیاری از اوقات، با رعایت یک سری نکات بهداشتی می توانید از این ناراحتی پیشگیری کنید.
اگر این روش ها جواب نداد، باید به دندانپزشک مراجعه کنید.
ادامه مطلب
در نظر اکثر افرادی که تا به حال به مشهد سفر نکرده اند یا مدت طولانی از آخرین سفر آن ها می گذرد، مشهد تنها مختص سفرهای زیارتی است؛ اما باید بدانید که اینگونه نیست و این شهر علاوه بر گردشگری مذهبی شامل اماکن سیاحتی و تفریحی بسیاری است که همه مسافران را جذب خود می کند. از طبیعت زیبا تا اماکن تفریحی مهیج همگی عامل ترغیب مسافران برای انتخاب مجدد این مقصد می باشد. پیشرفت شایان مشهد در حوزه گردشگری تنها محدود به همینجا نمی شود و هتل های مشهد نیز در
نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان:
در روزهای اخیر شاهد حجم ورود بسیار زیادی از مسافران به استان گیلان بودیم که این امر به‌ویژه در شرایط کنونی نگران‌کننده است.
▫️تداوم افزایش مسافرت‌ها موجب افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا شده از طرفی شیوع کرونا در بین اعضای خانواده‌ها زنگ خطر را به صدا درآورده است./ایرنا
پنجشنبه ، ٤ اردیبهشت ۹۹@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
در نظر اکثر افرادی که تا به حال به مشهد سفر نکرده اند یا مدت طولانی از آخرین سفر آن ها می گذرد، مشهد تنها مختص سفرهای زیارتی است؛ اما باید بدانید که اینگونه نیست و این شهر علاوه بر گردشگری مذهبی شامل اماکن سیاحتی و تفریحی بسیاری است که همه مسافران را جذب خود می کند. از طبیعت زیبا تا اماکن تفریحی مهیج همگی عامل ترغیب مسافران برای انتخاب مجدد این مقصد می باشد. پیشرفت شایان مشهد در حوزه گردشگری تنها محدود به همینجا نمی شود و هتل های مشهد نیز در
وقتی مقصد سفر یک شهر بزرگ است یکی از مسائل مهمی که مسافران را درگیر خود می
کند حمل و نقل و ترانسفر خواهد بود؛ این نگرانی به جا است چون به عنوان یک گردشگر
احتمال گم کردن مسیرها در یک کلان شهر و اتلاف وقت بسیار بالا است. اما با خیال
راحت می توانید به اصفهان سفر کنید چراکه هتل های اصفهان با در نظر گرفتن خدمات
حمل و نقل و ترانسفر این دغدغه را از مسافران دور می کنند.  
به گزارش شریعت نیوز : آقای محسن عباس زاده مسئول پایگاه اورژانس ۱۱۵سیریز از واژگونی خودروی زانتیا حامل مسافران افغان با ۱۱ کشته و زخمی خبر داد .
وی در ادامه بیان کرد: صبح امروز پنج شنبه مورخ ۷ شهریور۱۳۹۸ در ساعت ۴:١۰ دقیقه  در محور سیریز- نوق-بافق؛  در تقاطع سه راهی سیریز – نوق – بافق واژگونی سواری زانتیا حامل مسافران افغان ۳ کشته و۸ مصدوم بر جای گذاشت.
وی بیان کرد :سواری زانتیا از سمت نوق به سمت بافق در حال حرکت بوده در تقاطع مذکور  واژگون م

سوباتان کجاست  ؟؟
چه طوری بریم سوباتان ؟؟
چه زمانی برای رفتن به سوباتان خوبه  ؟؟

سوباتان کجاست  :
سوباتان یه ییلاق بسیار با صفا در 22 کیلومتری شهر لیسار و 36 کیلومتری شهر تالش استان گیلان هستش و 21 کیلومتر تا دریاچه نئور فاصله داره   در زیر مشخص  کردم کجای نقشه است از لیسار جاده ماشین رو به سوباتان نداره و باید برید تالش و از انجا به سوباتان برید
دوستان عزیز که قصد سفر به سوباتان را دارید ما در بالای صفحه گروه هایی که تور سوباتان را برگزار م
شیراز شهری پر از باغ و بوستان است و مسافران
برای سفر به این شهر علاقمند هستند که هتل اقامتیشان این طبیعت و لطافت همراه آن
را تا حد امکان هنگام استراحت برایشان به ارمغان آورده باشد. هتل های شیراز با
اشراف به این باغستان ها و از طرفی فضای سبز دلنشین داخلی سعی در حفظ شادابی و
آرامش مسافران دارند تا نه تنها در سطح شهر بلکه در هتل خود نیز این طراوت را حس
کنند.
پس از ورود به بهشت و جهنم، آخر کار انسان کجاست؟ آیا در یک جا ماندن انسانی که میل به بی‌نهایت دارد، تکراری نمی‌شود و دیگر آن که آیا ممکن است که یک جهنمی، اهل بهشت شود؟آخر کار انسان کجاست؟اگر نگاه به آن عالَم نیز نگاه مادی و فیزیکی باشد، قطعاً این سۆال پیش می‌آید که آخرش کجاست؟ یا آخر کار انسان کجاست؟ چرا که عالم ماده محدود است و به بیان امیرالمۆمنین علیه‌السلام: «هر محدودی قابل شمارش است»؛ چنان چه برای طبیعت آخری بیان شده است، چه در علوم قر
باربری تهران
باربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان هر گونه بار و خرده بار شما را به ارزان ترین قیمت از شهرستان ملارد تا نقاط مختلف استان البرز و تهران و حتی تا شهر های دیگر کشور حمل می کند و این مهم در حالی است که به اذعان کیفیت خدمات باربری تهران بالاتر از باربری های دیگر است.
ارزان ترین باربری ملارد کجاست؟

این روزها فقط عکس نمکی در خبرها موجود است

بقیه وزیرها کجایند؟

ظریف کجاست؟

رحمانی کجاست؟

غلامی کجاست؟

اگه فرار کردند اعلام بشه که بدونیم فرار کردند.

مثل روزنامه ها می نوشتند شاه فرار کرد

این دفعه بنویسند:

ظریف فرار کرد ... رحمانی فرار کرد ...

غلامی فرار کرد ... سلطانی فرار کرد ...

با اقدام به موقع مسافران و راننده این اتوبوس به سرعت از وسیله نقلیه تخلیه شدند و به کسی آسیب وارد نشد.
، یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از جیرفت به سمت کرمان در حال حرکت بود بامداد امروز در مجاورت تونل آذر دچار حریق شد، با اقدام به موقع مسافران و راننده این اتوبوس به سرعت از وسیله نقلیه تخلیه شدند و به کسی آسیب وارد نشد.

رهایم نکن خدا! بدون تو دنیا عجیب جای ترسناکی‌ست،چقدر می‌ترسم بدون تو از شب، از تاریکی، از سکوت...چقدر نگرانم، چقدر نفس کم می‌آورم...چقدر دلم برای لمس حضور تو تنگ شده این‌روزهاریشه‌هایم از دل خاک بیرون زده و معلق مانده‌ام میان زمین و هوای تو،منی که خودم را، منی که عزیزانم را، منی که همه چیز جهانم را؛ به تو سپرده‌بودم! حواست کجای جهان پرت شده این روزها؟!دارم می‌ترسم از دنیا، از زمین، از آدم‌هاریشه‌های بیرون زده‌ام درد می‌کند...حواست ک
برای لوکس بودن یک سفر اولین قسمتی که از سوی
گردشگر حس می شود نحوه ی اقامت است. سفر به جزیره کیش جزو سفرهای لوکسی است که در
پی نظرات و عقیده مسافران این نتیجه حاصل شده است و هتل های کیش به عنوان اولین
مکانی که مسافران نزدیک ترین برورد را با آن دارند قوی ترین عامل برای ایجاد این
حس هستند که توانسته اند بهترین عملکرد و بازخورد را داشته باشند.
یکی از دغدغه های مسافران در هر سفر پیدا کردن جای مناسب، تمیز و ارزان برای اقامت است، خصوصا اگر در زمان های پیک اقدام به سفر کرده باشید باید بدانید که اگر هتل خود را از قبل رزرو نکرده باشید به دردسر بزرگی برخواهید خورد. این چالش وقتی بیشتر می شود که مسافران هیچ اطلاعی از هتل های مقصد خود اعم از نام، کیفیت، تعداد ستاره، آدرس و موقعیت، خدمات و همچنین کیفیت غذای آن نداشته باشند.
از اینرو رجوع به مرجعی که بتوان تمامی هتل ها را یکجا ملاحظه کرد، قیمت
یارحمان 
تاحالا شده یه نقطه ای از زندگی یهو قفل کنی و بگی من کجام ؟ 
زندگیم کجاست ؟ من از آینده چی میخوام ؟ 
[از روزی که برنامه و هدفم نابود شد ، دیگه اون آدم سابق نیستم] 
همش دنبال یک هدفم که نمیدونم کجاست و چیه ؟ 
اصلا استعداد واقعی من چیه ؟ 
چه کاری رو اگه ادامه بدم موفق تر هستم ؟ 
[از وقتی که اون هدف نابود شد ، همش درگیرم] 
درگیر این سوالات به ظاهر راحت اما از درون سختِ سختِ سخت ! 
به راستی من کجام ؟ 

#دنبال یک ثباتم  یک ثبات درونی و بیرونی 
#
مشهد کلان شهر به نامی است که امکانات زیادی در
راستای رفاه حال مردم و مسافران داراست و با توجه به حجم مسافران و جمعیت خود شهر،
می توان متوجه کیفیت امکانات و نحوه ی احسن ارائه ی آن ها شد. رشد روز افزون کیفیت
و رضایت گردشگران و مردم شهر از هتل های مشهد نیز بیانگر همین توسعه و رشد روز
افزون است.
یکی از دلایلی که مشهد به عنوان دومین کلان شهر
ایران موفق عمل کرده، صنعت هتلداری آن است که با قدرت و همگام با صنعت هتلداری در
جهان پیش رفته است. بدین معنی که هتل های مشهد با سطح بالای جذب گردشگر و خشنودی
مسافران از اقامتشان نشان داده اند که رونق صنعت گردشگری متاثر از شیوه ی هتلداری
صحیح است.
واسه خیلی از افرادی که با وب سایت 120 کلیک آشنا میشن سوال پیش میاد که وب سایت 120 کلیک با این پلنی که داره خودش چطوری پول درمیاره؟ خوب درسته هر بیزینسی که ایجاد میشه قطعا برای سود و منفعتی هست که برای خودش داره و من قراره توی این مطلب در مورد درآمد خود سایت 120 کلیک صحبت کنم و بگم سودش از کجاست؟
ادامه مطلب
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست؟
مدرک دیپلمم اینجاست ولی کار کجاست؟
هر کجایی که من مدرک خود را بردم
پاسخ این بود که یک پارتی پولدار کجاست؟
روز و شب هر چه دویدم پی همسر گفتند
از برای چو تویی همسر و غمخوار کجاست؟
پدر دختره تا دید مرا با فریاد
گفت اوٌل تو بگو درهم و دینار کجاست؟
خانه در جردن و شمران چه داری بچه؟
پست و عنوان و یا حجره و انبار کجاست؟
ست الماس و گلوبند زمرد که به آن
بکند دختر من فخر در انظار کجاست؟
یک عدد بنز مدل 98 دو در
تا کند فیس در آن در
پرده ی اول:
شرایط آسمان عادی است ! 290 نفر از مسافران ایرباس ایرانی توسط موشک زمین به هوای آمریکا، مورد هدف قرار می گیرند و همه ی آنها به شهادت می رسند و "ویلیام راجرز" توسط رئیس جمهور آمریکا مدال افتخار و شجاعت می گیرد.
پرده وم:
شرایط آسمان بحرانی است و نیروها در آماده باش 100%  و در حالت تدافعی جهت حمله احتمالی آمریکا و با تهدید ترامپ قرار دارند. 150 نفر از مسافران ایرباس توسط موشکهای سپاه، مورد هدف قرار می گیرد و همه ی مسافران دار فانی را وداع می ک
فصل اول: دیدار
همسرم فواد با کلی دلتنگی مرا به ترمینال جنوب رساند تا برای رفتن به دانشگاه راهی قم شوم. همین که وارد ترمینال شدم مرا به روزهایی برد که تنهایی، تنها همسفرم بود در این جاده غربت. لحظه ای را به یاد آوردم که تا خود قم به فواد پیامک می دادم و اشک می ریختم. 
فواد مرا تا پای اتوبوس رساند و سوار که شدم از پشت شیشه با چشمهایش مرا بدرقه کرد و رفت تا غصه چشم هایم بی تابش نکند. اتوبوس هنوز چند صندلی خالی داشت، راننده بدصدا هم با صدای بلند مسافر
#مداحی_درخواستیچه سخته بچه ای ندونه مزار مادرش کجاستچه سخته عاشقی ندونه خونه ی دلبرش کجاستمنم و این اشکای جاریمیمیرم از دل بی قراریکی میگه قبرت بی نشونه ؟تو دله من حرم که داری ...حرم تو و حرم شاه کربلا ندارهحرم تو و حرم امام رضا ندارهبی بیه بی حرمی ، دل و دلبرمیدوست دارم که بگم مادرمی دریافت فایل صوتی بانک شعر خیمه کانال تلگرامی ما
صفحه اینستاگرامی ما
لغو پروازهای ایران به ترکیه

پیرو شیوع ویروس کرونا در ایران ترکیه در ابتدا ورود ایرانیان به کشورش را منوط به داشتن گواهی سلامت کرد.اما ناگهان  اعلام نمود :ورود مسافران ایرانی را تا اطلاع ثانوی به خاک این کشورممنوع بوده و کلیه پروازهایش را لغو نمود و درصورت ورود هر ایرانی به خاک این کشور تا 14 روز قرنطینه میشود.
تنها پروازهما(ایران ایر )برای بازگرداندن ایرانیان در این مسیر تا 9 اسفند برقرار بوده وترکیش ایرلاین نیز تا 15مارچ پروازهایش را لغو ن
صلاح کار کجا و منِ خراب کجا
ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا
دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا
چه نسبت است به رندی صلاح و تقوا را
سماع وعظ کجا نغمه رباب کجا
ز روی دوست دل دشمنان چه دریابد
چراغ مرده کجا شمع آفتاب کجا
چو کحل بینش ما خاک آستان شماست
کجا رویم بفرما از این جناب کجا
مبین به سیب زنخدان که چاه در راه است
کجا همی‌روی ای دل بدین شتاب کجا
بشد که یاد خوشش باد روزگار وصال
خود آن کرشمه کجا رفت و آن عتاب کجا
قرار و خواب
در منطق قرآن، عزت واقعی و کامل متعلق به خداوند و متعلق به هر کسی است که در جبهه‌ی خدائی قرار میگیرد. در مصاف بین حق و باطل، بین جبهه‌ی خدا و جبهه‌ی شیطان، عزت متعلق به کسانی است که در جبهه‌ی خدائی قرار میگیرند. این، منطق قرآن است. در سوره‌ی فاطر میفرماید: «من کان یرید العزّة فللّه العزّة جمیعا».(۱) در سوره‌ی منافقون میفرماید: «و للّه العزّة و لرسوله و للمؤمنین و لیکنّ المنافقین لایعلمون»؛(۲) عزت متعلق به خداست، عزت متعلق به پیامبر و به مؤم
باید بی رحم باشی به هرکسی که تونست راحت کنارت بزاره
با یه استدلال با یه حس! 
روی پای خودت باش و فراموش کن و فریاد بزن که فراموشت کنن

× وایولت اورگاردن تموم شد. چه قدر گریه کردم. ولی یه جایی توی گریه های وایولت ته دلم خالی شد. این که وایولت مطمئنه یه سرگردی هست توی سرزمین پری ها و از روحش محافظت میشه و به یاد و مراقب وایولت می مونه. نیست ولی وایولت می تونه حضور قوی و همراهش رو احساس کنه. 
یه لحظه از این که همه کس و همه چیز توی ذهنم فرو ریخته اذیت ش
هتل ها همواره در تلاش برای ایجاد محیطی مناسب و ارائه خدمات هرچه بهتر به مسافران خود می باشند؛ یکی از این خدمات که به تازگی در برخی از هتل های ایران ارائه می شود، اجاره ماشین می باشد که هتل ها به واسطه همکاری با شرکت های اجاره ماشین سعی در ارائه خدمات عالی و بالا بردن حجم مسافران خود از طریق جلب رضایت و ارتقا کیفیت بالاخذ در زمینه حمل و نقل و اجاره خودرو دارند.
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط اشتراکی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز، حسین عادلی سعدآباد، اعتراف کرد: شرکت های مسافربری معتمد در پایانه های مسافربری موظف به رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی بخاطر مبارزه با بیماری کرونا هستند.   وی افزود: این مشارکت ها باید با اجرای پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری داخل اتوبوس ها، ضدعفونی و عملیات سم زدایی داخل اتوبوس های مسافربری، استفاده از ماسک و دستکش توسط مسافران عزیز و سایر مقر
مشهد، شهر طلای سرخ در شرق ایران زمین است که این محصول مهم هم سبب رونق صنعت
و بازرگانی شده و هم به یکی از پرطرفدارترین سوغات های مشهد تبدیل شده است. برای
تهیه این زعفران خیلی از مسافران و گردشگران به زحمت می افتند تا زعفرانی با کیفیت
و مرغوب پیدا کنند. اما این زحمت از دوش مسافران برداشته شده است زیرا هتل های
مشهد به خدمات خود، فروشگاه های عرضه زعفران مرغوب را نیز اضافه کرده اند. پس دیگر
نیاز به نگرانی درباره کیفیت محصولات یا پیداکردن یک مرکز فر
جزیره کیش یکی از زیباترین جزیره های کشور بوده و همه روزه از اقصی نقاط ایران مسافران بسیار زیادی را به خود می بیند. اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما کیش با قیمت های باورنکردنی هستید، در این مقاله با ما همراه شوید. جزیره کیش در جنوب کشور ایران و خلیج فارس واقع شده، که مساحتی حدود 92 کیلومتر مربع دارد. این جزیره زیبا هر ساله با توجه به شرایط آب و هوای خاصی که دارد، مسافران را در فصل ها و ماه های مختلف با درجه شلوغی متفاوت در خود جای می دهد. این جزیره
  بیمه‌نامه عبارت است از پوشش صدمات بدنی و بیماری بیمه‌شده که پس از
شروع سفر به خارج  بروز کرده و یا عارضه ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی که
ابتلا به آن یا آغاز آن، پس از شروع سفر به خارج بوده و موجب درخواست امداد
از طرف بیمه‌شده یا نمایندگان او شود . شرکت بیمه رایزشوتز که مقر در
آن کشور آلمان است با همکاری شرکت بیمه ملت، خدمات زیر را تنها به هنگام
سفر بیمه‌شده در خارج ازکشور و محل اقامت او ارائه خواهد کرد؛ اعتبار
بیمه‌نامه مسافران عازم به
یکی از مهمترین عوامل رشد و توسعه شرق کشور به خصوص در زمینه گردشگری و جذب
مسافر شهر مشهد می باشد که هم از لحاظ مذهبی و هم از در زمینه فرهنگی و طبیعی
توانسته علاقمندان بسیاری را به سوی خود روانه کند. و به واسطه مشهد بسیاری از
شهرها و شهرستان های همسایه هم شناخته شدند. در این بین هتل های مشهد با آماده
سازی بستری مناسب برای اقامت و استراحت مسافران توانستند سهم عظیمی در جلب توجه و
رضایت مسافران، زائران و گردشگران داشته باشند و این شهر برای هر فرد ب
ساحل چمخاله یکی از زیباترین و در عین حال شاهکار ترین ساحل های موجود در استان گیلان است که همواره به دلیل برخورداری از طبیعتی بسیار زیبا و ساحلی اروپایی علاقه مندان بسیار زیادی را به سوی خود جذب نموده است، برای آن که بتوانید این ساحل را مشاهده کنید و اطلاعات کامل تری از آن دریافت کنید به مقاله ای از وب سایت گیلی شاپ مراجعه کنید، همچنین ار روی نقشه نیز می توانید به این مکان توریستی و بسیار زیبا مراجعه کنید. با مراجعه به این مقاله می توانید به س
وکیل طلاق
طلاق
برای افرادی که در ابتدای امر به نظر خودشان زندگی مشترک دیگر از بین رفته سوالاتی متعدد در ذهنشان وجود دارد که نمونه هایی از آنها را در اینجا عنوان میکنیم. قانون طلاق توافقی کجاست؟  ثبت طلاق در کجا انجام میشود؟   ضوابط طلاق چه مواردی هستند؟ گرفتن طلاق چقدر طول می کشد؟ مدارک لازم برای طلاق چیست؟ طلاق سریع چگونه انجام می گیرد؟ سوالات طلاق را از کی بپرسم؟ آیا طلاق در دوران عقد امکان دارد؟ نمونه دادخواست طلاق وکالت در طلاق چطور اس
ویروس کرونا علی رغم درد و رنج هایی که به جسم و روان ما وارد می‌کند می‌تواند همچون بسیاری از درد و رنج ها برای بشر تجربه و عبرت هایی را به همراه داشته باشد. در این میان آنچه بیش از همه ذهن مرا به خود مشغول کرده همه گیر بودن این بیماری است. بسیار کم پیش آمده یک ویروس تقریبا برای همه کس و همه جا تحدید باشد. تقریبا هیچکس از شر این بیماری در امان نیست. کرونا غنی و فقیر، حاکم و محکوم، مستکبر و مستضعف، دیندار و بی دین، خداباور و خدا ناباور نمی شناسد همه
یکی از مهمترین عوامل رشد و توسعه شرق کشور به خصوص در زمینه گردشگری و جذب
مسافر شهر مشهد می باشد که هم از لحاظ مذهبی و هم از در زمینه فرهنگی و طبیعی
توانسته علاقمندان بسیاری را به سوی خود روانه کند. و به واسطه مشهد بسیاری از
شهرها و شهرستان های همسایه هم شناخته شدند. در این بین هتل های مشهد با آماده
سازی بستری مناسب برای اقامت و استراحت مسافران توانستند سهم عظیمی در جلب توجه و
رضایت مسافران، زائران و گردشگران داشته باشند و این شهر برای هر فرد ب
محصولات جی پلاس ساخت کجاست؟
بعد از آنکه آمریکا تحریم های خود علیه ایران را افزایش داد، برندهای کره ای ال جی و سامسونگ دیگر نتوانستند، محصولات خود را به ایران وارد کنند.

به همین دلیل تعداد محصولات این دو برند در بازار کاهش یافت و قیمت محصولات این دو شرکت افزایش یافت.

تا اینکه در بهمن ماه سال 1398 اعلام کردند، تابلوهای این دو برند از سر در نمایندگی های فروش شرکت ها پایین کشیده شد

و به جای برندهای کره ای سامسونگ و ال جی، برند های سام و جی پلا
از جمله سفرهایی که جزو خاطره انگیزترین ها
هستند، سفر به یک جزیره در دل دریا است. خوشبختانه ایران با داشتن جزیره هایی
مانند کیش سفرهای خاطره انگیز بسیاری می سازد. ولی خاطره انگیز بودن این سفرها
منحصر به طبیعت و جاذبه های جزیره نیست بلکه کیفیت بی بدیل جزیره است که بیشترین
تاثیر بر مسافران می گذارد و از لحاظ روانی مسافران را به آرامش سوق می دهد. هتل
های کیش هم به درستی عمل کرده و سفر خاطره انگیز را در بستری آرامش بخش برای
گردشگران مهیا کرده اند.
شهردار خاش گفت: در نقاط مختلف شهری، روستایی و عشایری این شهرستان ویژه برنامه های متنوع و جذاب فرهنگی و هنری با هدف ماندگار ساختن سفر مهمانان در حال برگزاری بوده که با استقبال گرم مسافران نوروزی مواجه شده اند.
عبدالمجید تمندانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: گروههای مختلف موسیقی محلی در سیاه چادرهای ویژه استقبال، پذیرایی و راهنمایی مسافران نوروزی در جوار مسجد ابوالفضل؛ پلیس راه، اسکل آباد، ایرندگان، کوشه، تمندان و غیر

دولت ژاپن 2000 گوشی آیفون را به مسافران قرنطینه شده در کشتی تفریحی پرنس الماس اهدا کرد. این در شرایطی است که تا کنون نزدیک به 200 مورد مبتلا به ویروس کرونا در این کشتی مشاهده شده است.
طبق گفته مقامات ژاپنی این تلفن ها ارسال شده اند تا مسافران بتوانند برنامه ای را بارگیری کنند که در آن میتوان از آنها درخواست داروکرده و یا از پزشکان مشاوره درخواست کنند.
ادامه مطلب
مشهد و پتانسیل های گردشگری آن بر کسی پوشیده
نیست و همگان می دانند این شهر هر ساله پذیرای مسافران بسیاری است؛ حال سوال اصلی
اینجاست که آیا داشتن جاذبه های گردشگری اعم از طبیعی و مذهبی و تاریخی و... برای
موفقیت یک شهر در جذب مسافر کافی است؟ درست که داشتن این ها لازم و عاملی مهم است
اما مهمترین فاکتور غیر ملموسی که عامل رضایت و بستر ساز گردشگری سالم است هتل ها
هستند. هتل های مشهد هم در این بین سلامت گردشگری مشهد را تضمین کرده اند و آرامش
روانی که د
مشهد همواره مسافران زیادی را پذیرا است و ایام خاصی هم
وجود دارد که به دلیل تعطیلات یا مناسب های مختلف حجم گردشگران چند برابر خواهد
شد. اینجاست که باید کارایی هتل های مشهد را یادآور شد. با وجود بالا بودن جمعیت
مسافران خللی در اقامت و خدمات رسانی به هتل ها ایجاد نمی شود و رزرو ها به منوال
سابق و با همان کیفیت ادامه می یابند.

این ویلا استخردار گرگان به صورت ۳ خوابه و دوبلکس در فاصله ۱۵ دقیقه از شهر قرار داشته و دسترسی مناسبی به شهر گرگان و کردکوی و بندرترکمن دارد . حیاط ۵۰۰ مترمربعی با فضای سبز و الاچیق از امتیازات ان میباشد . وجود جا پارک کافی برای ۳ خودرو از مهم ترین دغدغه های مسافران در زمینه امنیت مسافران را رفع میکند . از بهترین ویژگی این ویلا استخردار گرگان وجود استخر در محیطی محفوظ با در ورودی مستقل میباشد که برای انواع سلیقه ها رضایت بخش می باشد . ابعاد ای
امروزه که صنعت هتلداری رشد چشمگیری داشته و
مجالی برای رقابت هتل ها و هتلداران ایجاد شده و یکی از طرقی که برای پیشرفت خود
از آن بهره می برند شبکه ها ی رزرو هتل است. هتلداران با مشاهده بازخورد مسافران،
سعی در پیشرفت هر چه بیشتر هتل خود خواهند داشت و این یک سود دوجانبه برای هتل ها
و مسافران خواهد بود.
پس رزرو هتل به صورت اینترنتی نه تنها باعث صرفه
جویی در وقت و هزینه مسافر می شود و راهی ساده است بلکه به ارتقای هتل ها کمک می
کند و برای رزرو های بعدی
میگذرد زمان و من مانده ام ساکن.
کجاست ان سیال همیشگی؟
فردا روز بهتریع اینو همیشه مامانم میگه .                                                                                                   امضا:
                                                                                                                                                               مورچه امیدوار
میگذرد زمان و من مانده ام ساکن.
کجاست ان سیال همیشگی؟
فردا روز بهتریع اینو همیشه مامانم میگه .                                                                                                   امضا:
                                                                                                                                                               مورچه امیدوار
چند نکته برای مسافران نوروزی که قصد سفر خارجی به ویژه ترکیه را دارند:
۱. طبق برخی اخبار، ویروس کرونا به ترکیه هم رسیده و به خاطر از دست ندادن پول توریست های عزیز به ویژه ایرانی ها از اعلام آن خود داری می کنند. نکند با سفر به ترکیه ارز از کشور خارج و کرونا را وارد فرمایید.
۲. آنانکه خیلی به امامزاده های ترکیه اعتقاد دارند و حاجت می گیرند، بدانند خروج ارز از کشور در این شرایط تحریم، ضربه به اقتصاد نظام و امری مذموم است و از نظر بعضی بزرگان حرام؛ پس
قطعا یکی از نگین هایی که در خلیج فارس می
درخشد، جزیره ی کیش است که با داشتن جاذبه های طبیعی و دست ساز مسافران زیادی را
به سمت خود می کشاند. درست است که جاذبه های گردشگری عامل جذب مسافرانند اما گاهی
اوقات هدف از سفر داشتن آرامش در کنار خلیج فارس است. هتل های کیش که به نوعی جزو
جاذبه های جزیره محسوب می شوند، محیطی عالی برای دریافت آرامش دریا و تازه کردن
روح و روان هستند و هر آنچه که برای فراغ خاطر نیاز است در اختیار مسافران می
گذارند تا ساعاتی به
فرودگاه جدید استانبول در چهل کیلومتری مرکز شهر در تاریخ ششم اوریل سال 2019 افتتاح شد.این فرودگاه به مساحت 76.5میلیون متر مربع در منطقه ی ساحل دریای سیاه بین دو قاره آسیا و اروپا ساخته شده است.به عنوان بزرگترین فرودگاه دنیا شناخته میشود که در تقاطع قاره ی آسیا و اروپا و خاورمیانه قرار دارد.بعد از تمام شدن پروژه ی این فرودگاه قرار بر ظرفیت  300مقصد با 200 میلیون مسافر در سال است.این فرودگاه امکانات فراوانی دارد از جمله صرافی،فروشگاه های متفاوت،تاب
مرحوم شیخ صدوق، راوندی و بعضی دیگر از بزرگان به نقل از مفضّل بن عمرو حکایت کند: روزی در خدمت حضرت صادق آل محمّد صلوات اللّه علیهم اجمعین نشسته بودم، آن حضرت فرمود: آیا می دانی پیراهن حضرت یوسف علیه السلام چه بود و کجاست؟ عرض کردم: خیر، نمی دانم؛ شما بفرمائید تا فرا بگیرم.......(جهت مطالعه ادامه روی ادامه مطلب کلیک کنید.)

بخشی از داستان کتاب "چهل داستان و حدیث از امام زمان (عج)"(نویسنده: "عبدالله صالحی" /ناشر چاپی: "مهدییار"/ناشر دیجیتالی: "مرکز تح
انزده استاندار در ایران اعلام کردند با توجه به تعطیلی مدارس و دانشگاه های و همچنین نزدیکی تعطیلات نوروزی به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور از پذیرش مسافران و کلیه افراد غیربومی در استان های خود خودداری خواهند کرد.
شب پنجشنبه 15 اسفند 1398، استان گیلان اولین استانی بود که اعلام کرد هیچ خودرو و مسافر غیربومی را نمی پذیرد.
هم زمان استانداری مازندران نیز اعلام کرد مسیرهای ورودی به این شهر نیز توسط پلیس مسدود است.
استان خراسان رضوی نیز که همه سا
به دلیل حجم بالای سفرهای تجاری که به تهران می
شود و فرصت کمی که اغلب این مسافران دارند، تعداد کثیری از آن ها ترجیح می دهند به
هر دلیلی درهتلی نزدیک به فرودگاه اقامت داشته باشند. گاهی اوقات نیز از فرودگاه
های بین المللی تهران پرواز دارند و نیاز به هتلی در آن حوالی برای اقامتی کوتاه
مدت دارند. هتل های تهران همواره در همه ی نقاط تهران به فکر آسایش مسافران هستند.
هتل ایبیس و نووتل دو هتلی هستند که در نزدیکی فرودگاه امام خمینی احداث شده اند و
محیطی
هتل های مشهد به دلیل پذیرا بودن از گردشگران خارجی، با
نیازهای مسافران در سطح بین الملل آشنا می شوند. این امر سبب کسب تجربه در کنار
دانش هتلداری است و بسیار ثمر بخش تر از مطالعه ی صرف خواهد بود. به همین دلیل است
که هتل های این شهر در سطح بین الملل نیز عملکرد خوبی داشته و توانسته اند هم رزرو های خارجی قابل توجهی داشته باشند و هم رضایت
این مسافران را نیز جلب کنند.
تهران با وجود تمام قدرت هایی که برای جذب مسافران
در قسمت های مختلف گردشگری دارد اما باز هم این هتل های تهران هستند که با قدرت در
عملکرد باعث احساس رضایت و زمینه ساز گردشگری موفق تهران هستند. همیشه دیده شده که
مسافران با یک بار رزرو هتل و تجربه ی خوبی که از اقامت در ذهنشان مانده، بارها
این سفر را تکرار کرده و هر بار با کیفیت بهتری رو به رو می شوند.
به نام خداوند پروانه های رنگارنگ
سلااام عزیزای دلم امیدوارم خدا بهترین ها رو نصیبتون کنه. ❣️  
من هر روز از یه قضیه هایی حرص میخورم و ناراحت میشم. تا اینکه یه سخنرانی گوش دادم. این سخنرانی به قدرررررررری جذابه که نمیتونم حد جذابیت براش مشخص کنم. تو این ویدیو آقای نقویان فکر کنم صحبت میکنند و میگن چقدرررررر حرص چیزایی که نداریم رو میخوریم؟ حالا این حرصایی که میخوریم 10 سال دیگه همین اولویت رو تو زندگی ما دارند؟ جایگاه این ناراحتی ها تو زندگی
با تصویب شوراهای تأمین استان های شمالی کشور، ورود مسافران به این استان ها به منظور پیشگیری از تشدید ابتلا به کرونا ممنوع شده است؛ اما تصاویر ارسالی امروز شهروندان نشان از بی توجهی بسیاری از مسافران نسبت به این مصوبه دارد.
بنا بر شواهد موجود صرف حضور چند مأمورکلانتری در مبادی ورودی شهرها نمی تواند تأثیر خاصی در انسداد جاده ها و ممانعت از ورود مسافرانی داشته باشد که گاه با ایجاد ترافیک وحشتناک و درگیری و فحاشی با مأموران بالاخره راه عبور خو
بستن مرز ارمنستان

مرز ارمنستان تا اطلاع ثانوی به روی مسافران ایرانی بسته می باشد.
 ایران یکی از شرکای تجاری اصلی ارمنستان و یکی از دو مجرای حمل و نقل کشور به خارج از کشور است. اما ارمنستان به دنبال شیوع  ویروس کرونا در آن کشور و شرایط اضطراری پیش آمده، مرز خود را با ایران را برای مسافران تور ارمنستان بسته است.

بستن مرز ارمنستان به علت ویروس کرونا
اندکی پس از گزارش اولین پرونده های کروناویروس در هفته گذشته، دولت ارمنستان با تماس هایی برای
امروز یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری مشهد را برای دوستداران طبیعت و زیبایی معرفی می کنم. پارک های جنگلی همیشه برای تفریحات خانوادگی مکان مناسبی هستند که یک روز خوش را می توان در آن سپری کرد. به مشهد که می روی پس از زیارت امام رضا(ع) و خرید از بازار رضا یک روز را در خوش آب و هواترین منطقه مشهد سپری کن باغ وکیل آباد با قدمتی به بلندای تاریخ.در انتهای بلوار عریض و زیبای وکیل آباد در جنوب غربی شهر مشهد، یکی از بزرگترین و زیباترین پارک های جنگل
کیش با توجه به منطقه ای که در آن قرار دارد و ساختار شهری آن نیاز به امکانات
خاصی دارد تا رفاه حداکثری که مسافران در نظر دارند حاصل شود. هتل های کیش پوشش
خوبی در رفع نیازهای گردشگران دارند، به این نیاز ها که از زمان رزرو در سایت شروع
می شود و تا شروع سفر و پایان آن ادامه دارد همگی پیش بینی و پاسخ داده شده اند،
به همین دلیل گردشگران با ورود به جزیره خرسند هستند که آنچه از این سفر متوقع
بودند قسمت عمده آن به واسطه هتل ها برآورده شده است.
جدای از جذابیت های مشهد برای مسافران، کیفیت
اقامت در مشهد که خود از رکن های سفر سالم است باعث بالا ماندن تعداد مسافران است.
این امر میسر نمی شود مگر به کمک به روز رسانی های هتل ها و حمایت از صنعت گردشگری
با حفظ کیفیت در اقامت. هتل های مشهد به خوبی از پس این مسئولیت برآمده اند و آمار
بالای رزرو ها نشان دهنده ی اهمیت توجه به هتلداری و تاثیر این امر در حفظ بقای
گردشگری است.
به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا ، یکی از موضوعاتی که حجم زیادی از پرونده های موجود در دادگاه ها را به خود اختصاص داده است ، طلاق و دعاوی مربوط به آن است . به همین دلیل ، در ساختار قوه قضاییه مراجعی جهت دادگاه طلاق تحت عنوان خانواده ایجاد شده اند و صلاحیت رسیدگی به دعاوی خانوادگی از جمله طلاق ، مهریه ، نفقه ، حضانت فرزندان و غیره را بر عهده خواهند داشت . برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اینکه محل دادگاه طلاق کجاست بر روی لینک زیر کلیک
هزینه‌های سفر روز به روز زیاد می‌شود و هزینه‌های سفرهای خارجی هم آنقدر بالا است که مسافران نمی‌توانند به سفرهای خارجی بروند به همین منظور می‌خواهیم یک پیشنهاد خوب به مسافران بدهیم و آن هم سفر به یکی از شهرهای ایران که چندین سالی است به عنوان یکی از قطب‌های اصلی گردشگری در ایران است. به همین منظور آژانس مسافرتی چوبین مرجع اصلی در فروش تور داخلی و تور کیش است که می‌تواند تور کیش را با قیمتی ارزان برای مسافران خود ارائه دهد. اگر در تهران س
نوش دارو
بعضی اهنگا شبیه ابی که به خورد خاک تشنه می روند
در جانم نفود میکنند
مثل این موزیک

در این تلاطم بودن
به پای لحظه دویدن
کجاست جای رسیدن
کجاست جای رسیدن
کجاست خانه ی لیلی
کجاست راحت مجنون
بس از قصه شنیدن
کجاست جای رسیدن
در این سیاهی شبها
شکست ناله به لب ها
خدای شعر دمیدن
کجاست جای رسیدن
ازین خمار فراری
از ان قرار گریزان
شکست پای رمیدن
کجاست جای رسیدن
منم که سینه ی چاکم
فتاده است به خاکت
نگو کم است خزیدن
کجاست جای رسیدن

اسراییل باید از صحنه ی روزگار مَحو شود .
                                                            امام خمینی ( ر ه )
  به حمایت از کودکانِ مظلومِ فلسطین  :

یاس هایِ پَر پَرِ غَزه

کودکِ غَزه به ناحق ، تا به خون غلتیده است .

مُدّعیانِ حقوقِ کودکان ،

وجدان کجاست ؟

آتشِ ظلم و ستم ، تا بیکرانها را گرفت ،

غیرت و عِرقِ مسلمانی ، کجاست ؟

فرض کن ، این کودکِ غَزه ،

دقیقا ، کودکِ دلبندِ توست ،

و

نقطه کور ذهن شما کجاست؟
ما آدم ها خطاهای دیگران را سریعتر و راحت تر از خطاهای خودمان می بینیم. گرایش به این باور که ما کمتر از دیگران دچارخطا می شویم را خطای نقطه کور  (Blind Spot Bias) می گویند.
وقتی نمی توانیم خطاهای خود را ببینیم، ممکن است قضاوتها و رفتارهای ما آسیب زا بوده و اثرات منفی به دنبال داشته باشد.
دقت کنید: 
 اغلب مردم فکر می کنند که
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فاطمه دانایی